Usługi koparko-ładowarką

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie koparko - ładowarki wraz z zamontowaną wagą załadowczą. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i obsługę oraz niskie koszty wynajmu. Więcej pod numerami telefonów 42 716 25 80, 42 719 04 85. Więcej informacji o możliwościach wykorzystania koparko - ładowarki można znaleźć tutaj.


MORE INFO

Wywóz nieczystości płynnych

Oferujemy Państwu wywóz nieczystości płynnych z wszelkiego rodzaju zbiorników bezodpływowych oraz czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasza ugruntowana pozycja na rynku pozwala świadczyć usługi na najlepszym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu najniższych cen na rynku. Usługi te wykonujemy samochodami specjalistycznymi z nadwoziem asenizacyjnym. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby z posesji prywatnych jak i firmy. W związku z tym opróżniamy zarówno przydomowe zbiorniki bezodpływowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków jak również wywozimy ścieki...


MORE INFO

Wywóz nieczystości stałych

Oferujemy wywóz odpadów komunalnych specjalnymi samochodami przystosowanymi do opróżniania pojemników o pojemności 110l, 120l, 330l, 660l oraz 1100l (są to typy najczęściej występujące w Polsce). Na życzenie klienta jesteśmy również wstanie zamówić i obsłużyć innego rodzaju kosze. Zajmujemy się również wywozem gruzu, odpadów budowlanych, wielkogabarytowych w kontenerach o pojemność 5-7 m3. Ważną zasadą naszej firmy jest selektywna zbiórką odpadów. Dla klientów indywidualnych udostępniamy worki za symboliczną opłatą natomiast dla innych...


MORE INFO
012

Informacja o nowym systemie gospodarki odpadami dla firm i nieruchomości niezamieszkałych.

Nowa Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2012 r., poz. 391) wprowadziła obowiązek przejęcia odpadów komunalnych od mieszkańców gmin. Jednocześnie zgodnie z powyższą ustawą istnieje możliwość, że Rada Gminy w drodze uchwały przejmie "władztwo" nad odpadami na terenie nieruchomości niezamieszkałych (biura, firm, ogródki działkowe, itp.)

Czytaj więcej: Informacja o nowym systemie gospodarki odpadami dla firm i nieruchomości niezamieszkałych.

Informacja o nowym systemie gospodarki odpadami dla klientów indywidualnych.

Informujemy wszystkich naszych klientów indywidualnych, że zgodnie z nowym systemem gospodarki odpadami umowy NIE ulegają automatycznemu rozwiązaniu i to po stronie klientów leży złożenie wypowiedzenia.

Czytaj więcej: Informacja o nowym systemie gospodarki odpadami dla klientów indywidualnych.

Nowa Strona

Witamy na odświeżonej stronie firmy RS II. Zachęcamy do zapoznania się z nowym wyglądem oraz będziemy wdzięczni za ewentualne wszelkie uwagi.

Nowy system gospodarki odpadami

W związku z licznymi zapytaniami od naszych Klientów informujemy o kilku kluczowych z ich punktu widzenia zmianach jakie nastąpią po wejściu w życie nowego systemu gospodarki odpadami.

Czytaj więcej: Nowy system gospodarki odpadami

Godziny Pracy

Informujemy, że biuro przy ul. 3-go Maja jest czynne w następujących godzinach:

Poniedziałek-Piątek: 7:30 - 15:30, Sobota: nieczynne

PSZOK przy Barlickiego 3a w Zgierzu:

Poniedziałek-Piątek: 6:00 - 15:00, Sobota: 6:00 - 13:00

 

Szybki kontakt

+48 42 716 25 80

+48 42 719 04 85

+48 42 716 67 57

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023