O Nas

Przedsiębiorstwo Usługowe RS II zostało utworzone w 1993 r. Jest Firmą prywatną funkcjonującą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej ze 100% polskim kapitałem.

Posiada niezbędne zezwolenia na świadczenie usług wywozu odpadów innych niż niebezpieczne oraz wywozu ścieków ze zbiorników bezodpływowych. Konkurencyjne ceny oraz terminowość pozwalają na stały wzrost ilości Zleceniodawców i osiąganie korzystnych wyników ekonomicznych. Dobra kondycja finansowa pozwala na ciągłe podejmowanie nowych zadań inwestycyjnych. W konsekwencji Przedsiębiorstwo jest dobrze wyposażone w sprzęt techniczny i zatrudnia wykwalifikowany personel. Dzięki temu jest w stanie obsługiwać Klientów z miasta i gminy: Zgierz, Głowno, Parzęczew, Aleksandrów, Ozorków a także części Klientów z terenu Łodzi.

Nasi klienci otrzymują usługi, które spełniają wszelkie wymagania związane z przepisami prawa krajowego i Unii Europejskiej, nie zapominając jednocześnie jak ważne dla nas wszystkich jest poszanowanie środowiska naturalnego. Odpady odbierane ekologicznie są przekazywane do wyspecjalizowanych firm, które wprowadzają je ponownie do użycia.

Biorąc pod uwagę wszelkie powyższe informacje, kluczowymi celami dla Przedsiębiorstwa są:

  • wysoka jakość świadczonych usług
  • nieustanny rozwój
  • zadowolenie Kontrahentów

Powyższe cele mogą być zrealizowane dzięki naszym atutom a w szczególności:

  • konkurencyjności cen
  • dostosowanie się do wymagań Klientów
  • 100% polski kapitał

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy.

Szybki kontakt

+48 42 716 25 80

+48 42 719 04 85

+48 42 716 67 57

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023