PSZOK zamknięty

Informujemy, że z uwagi na prace remontowo - budowlane, w dniach 25-26 października 2021 r. PSZOK przy ul. Barlickiego 3a będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

Realizowane zadanie z pomocą WFOŚiGW

 

RS II sp. z o. o. informuje, że realizuje zadanie pt. "Nowa jakość Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Zgierzu przy ul. Barlickiego 3a".

Wartość ogólna zadania: 802 160

Wysokość dofinansowania w formie pożyczki ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi: 410 928

Zakres projektu: Roboty budowlane i wodno - kanalizacyjne, w tym utwardzenie i położenie nieprzepuszczanego gruntu, prace wyburzeniowe, wykonanie nowego przyłącza wodnego na potrzeby ochrony przeciw pożarowej, zakup ładowarki teleskpowej oraz kontenerów do odpadów.

www.wfosigw.lodz.pl

Wyżej wymienione zadanie zostało zrealizowane z udziałem środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

PSZOK 24 grudnia 2020

Informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz biura przy ul. 3 Maja 10 oraz Barlickiego 3a w czwartek 24 grudnia (Wigilia) będą zamknięte.

PSZOK Wielkanoc

Informujemy, że w dniu 3 kwietnia 2021 r. (Wielka Sobota) PSZOK będzie nieczynny. Jednocześnie informujemy, że trwają na terenie PSZOK prace modernizacyjne, wobec czego mogą pojawić się czasowe problemy logistyczne.

PSZOK już czynny

Od soboty 9 maja 2020 r. uruchamiamy przyjęcia na PSZOK (Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych: Zgierz, ul. Barlickiego 3a)

W związku ze stanem epidemii koronawirusa mieszkańcy muszą przestrzegać poniższych zasad:

  • Korzystający z PSZOK mogą wysiąść z pojazdu tylko i wyłącznie w celu wyładowania odpadów.
  • Na terenie PSZOK może znajdować się tylko jeden pojazd, z którego korzystający pozbywają się odpadów. Pozostałe pojazdy czekają w kolejce na wjazd, aż pierwszy pojazd skończy wyładowywanie odpadów.
  • Zarówno korzystający z PSZOK, jak i pracownicy obsługujący PSZOK zobowiązani są mieć założone maseczki i rękawice ochronne.
  • Odległość pomiędzy pracownikiem a osobą dostarczającą odpady powinna wynosić minimum 2 m.
  • W celu sprawnego funkcjonowania PSZOK prosimy o uprzednie przygotowanie dokumentu potwierdzającego zamieszkiwanie na terenie miasta Zgierza - może być to dowód osobisty, prawo jazdy, ale też dowód wpłaty za odbiór odpadów.

Pozostałe zasady funkcjonowania PSZOK pozostają zgodne z Regulaminem Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Zgierzu.

Z uwagi na ponowne uruchomienie PSZOK, może dochodzić do koncentracji osób w jego obrębie, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tej trudnej dla wszystkich sytuacji.

Szybki kontakt

+48 42 716 25 80

+48 42 719 04 85

+48 42 716 67 57

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023