Pojemniki

Pojemniki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór pojemników do wszelkiego rodzaju odpadów - zaczynając od standardowych koszy na odpady komunalne a kończąc na kontenerach do odbioru odpadów budowlanych, wielkogabarytowych itp. Naszymi dostawcami są firmy Otto Poland sp. z o.o. oraz MJB sp.j., które gwarantują wysoką jakość i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe pojemniki dostępne w naszej ofercie. Informujemy, że pojemniki są sprzedawane wyłącznie naszym kontrahentom, z którymi mamy zawartą umowę.

Pojemniki z blachy ocynkowej - wytwórca MJB sp.j. (więcej informacji na stronie producenta www.mjb.com.pl)

 

Pojemnik 110l - ocynk

Pojemnik 110 l ocynkowany o grubości blachy 1 mm ze specjalnie przystosowanymi rączkami. Dostępne dwie wersje: z kółkami oraz bez. Do zbierania odpadów komunalnych. Najczęściej wybierany przez odbiorców indywidualnych.

Pojemnik o pojemności 120 l albo 240 l - plastikowy (materiał wykorzystany do produkcji: HDPE). Dostępne dwie wersje: z kółkami oraz bez w kolorze zielonym albo grafitowym. Do zbierania odpadów komunalnych - zmieszanych. Najczęściej wybierany przez odbiorców indywidualnych oraz małe firmy.

Stojaki na worki przeznaczone głównie do selektywnej zbiórki odpadów w gospodarstwach domowych. 

 

Pojemnik do segregacji papieru o pojemności 110l bądź 240l. Polecany dla małych firm i klientów indywidualnych. Dostępny na zamówienie indywidualne.

Pojemnik do segregacji szkła o pojemności 110l bądź 240l. Polecany dla małych firm i klientów indywidualnych. Dostępny na zamówienie indywidualne.

Pojemnik do segregacji plastiku o pojemności 110l bądź 240l. Polecany dla małych firm i klientów indywidualnych .Dostępny na zamówienie indywidualne.

 

Komplet pojemników o pojemności 1100l (wózki) do odpadów komunalnych oraz segregowanych. Polecany dla dużych firm, osiedli itp.

Pojemnik 1100l ocynkowany - popularny "wózek" o pojemności 1,1 m3 o trwałej, antykorozyjnej konstrukcji przeznaczony do zbierania odpadów komunalnych, stosowany głównie tam gdzie wymagana jest większa odporność na czynniki atmosferyczne i większą masę odpadów.

Kontenery ocynkowane (KP-7 i KP-8) o pojemności od 7 do 8 m3 przeznaczone do wszelkiego rodzaju odpadów. Dostępne wie wersje z otwieranymi klapami oraz bez nich (zakryty i odkryty). Kontenery nie są na sprzedaż a są wyłącznie podstawiane w użytkowanie.

Szybki kontakt

+48 42 716 67 57

+48 42 716 25 80

95-100 Zgierz

ul. Barlickiego 3a

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023