Usługi koparko-ładowarką

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie koparko - ładowarki wraz z zamontowaną wagą załadowczą. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i obsługę oraz niskie koszty wynajmu. Więcej pod numerami telefonów 42 716 25 80, 42 719 04 85. Więcej informacji o możliwościach wykorzystania koparko - ładowarki można znaleźć tutaj.


MORE INFO

Wywóz nieczystości płynnych

Oferujemy Państwu wywóz nieczystości płynnych z wszelkiego rodzaju zbiorników bezodpływowych oraz czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasza ugruntowana pozycja na rynku pozwala świadczyć usługi na najlepszym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu najniższych cen na rynku. Usługi te wykonujemy samochodami specjalistycznymi z nadwoziem asenizacyjnym. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby z posesji prywatnych jak i firmy. W związku z tym opróżniamy zarówno przydomowe zbiorniki bezodpływowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków jak również wywozimy ścieki...


MORE INFO

Wywóz nieczystości stałych

Oferujemy wywóz odpadów komunalnych specjalnymi samochodami przystosowanymi do opróżniania pojemników o pojemności 110l, 120l, 330l, 660l oraz 1100l (są to typy najczęściej występujące w Polsce). Na życzenie klienta jesteśmy również wstanie zamówić i obsłużyć innego rodzaju kosze. Zajmujemy się również wywozem gruzu, odpadów budowlanych, wielkogabarytowych w kontenerach o pojemność 5-7 m3. Ważną zasadą naszej firmy jest selektywna zbiórką odpadów. Dla klientów indywidualnych udostępniamy worki za symboliczną opłatą natomiast dla innych...


MORE INFO
012

Nowy system, nowe dni wywozu dot. Miasta Zgierza

W związku z wejściem od 1. lipca "rewolucji" śmieciowej na terenie miasta Zgierza przedstawiamy Państwu podział miasta na rejony. Wywóz z danego rejonu odpadów niesegregowanych i pozostałości z sortowania będzie odbywać się w określony dzień co 2 tygodnie. Natomiast selektywna zbiórka odpadów będzie prowadzona na dany typ odpadu (np. Plastik) w określony dzień miesiąca w całym mieście.

 

Powyższa rejonizacja dotyczy jedynie mieszkańców domków jednorodzinnych. Dla nieruchomości wielorodzinnych przygotowany jest inny podział i zostanie on dostarczony odpowiednim zarządcom.

Wywóz odpadów niesegregowanych i pozostałości z sortowania:

Rejon I - co 2 tygodnie w poniedziałki od 1. lipca

Rejon II - co 2 tygodnie w środy od 3. lipca

Rejon III - co 2 tygodnie we wtorki od 2. lipca

Rejon IV - co 2 tygodnie we czwartki od 4. lipca

Zbiórka selektywna na terenie całego miasta (Papier, Szkło, Plastiki):

1. i 3. piątek każdego miesiąca.

Termin wywozu odpadów BIO zostanie uszczegółowiony i podany wkrótce, jednakże pierwszy wywóz będzie najwcześniej po 7 lipca.

Tutaj można pobrać dużą wersję powyższej mapy [6 mB].

W najbliższym czasie przedstawimy spis ulic z podziałem na rejony.

Worki na selektywną zbiórkę (nie dotyczy BIO) zostaną rozprowadzone bezpłatnie do mieszkańców na przełomie czerwca i lipca, do tych którzy zadeklarowali selektywną zbiórkę. Worki na BIO i odpady niesegregowane (bądź pozostałości z sortowania) będą do kupienia w siedzibie firmy przy ul. 3go Maja 10 w Zgierzu. Prawdopodobny koszt zakupu worku 1 zł brutto.

Poniżej znajduje się spis ulic przyporządkowanych do danego rejonu.

Lista ulic w Rejonie I

Lista ulic w Rejonie II

Lista ulic w Rejonie III

Lista ulic w Rejonie IV

 

Godziny Pracy

Informujemy, że biuro przy ul. 3-go Maja jest czynne w następujących godzinach:

Poniedziałek-Piątek: 7:30 - 15:30, Sobota: nieczynne

PSZOK przy Barlickiego 3a w Zgierzu:

Poniedziałek-Piątek: 6:00 - 15:00, Sobota: 6:00 - 13:00

 

Szybki kontakt

+48 42 716 25 80

+48 42 719 04 85

+48 42 716 67 57

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023